top of page

המחסן נותן שואו!

עודכן: 24 בנוב׳ 2021

כתבה שהתפרסמה עלינו במגזין "עיצוב" של חודש פבר' מרץ 2020 #249.


"הרעיון למוצר שלנו נולד מתוך הבנה כי קיים צורך אמיתי למבנה מודולרי, אלגנטי וחזק בחצר או בגינה שלנו" מסבירים בחברת מודובוקס, שבסיסה בישוב מבוא חורון ליד מודיעין. "עידן המחסנים מפח או מפלסטיק כבר הסתיים וכיום הישראלים מבינים את החשיבות של מחסן איכותי" עוד מסבירים כאן כי העובדה שהמחסן ניתן לפירוק והרכבה מחדש חשובה במידה רבה, מאחר שהמחסן יכול לעבור בתים ביחד עם הבעלים.

"הגיע הזמן לומר את האמת: בדרך כלל מבנים כאלה אינם אסתטים. אנחנו שמנו דגש רציני על היופי של המוצר. כל המבנים שלנו מודולרים, מה שהוא אומר שאפשר לבנות מחסן בכל גודל, להוסיף חלונות ודלתות ולמקם אותם היכן שרוצים".


המחסן הוא מוצר "כחול-לבן", פיתוח ישראלי ייחודי, וכולל חומרים איכותיים כגון לוחות מפאנל מבודד (סנדוויץ' של פח, קלקר ופח בעובי 4 ס"מ, מה שמספק בידוד מפני חום, קור ורעש), מסגרת ושלדה מאלומיניום ודלת ממתכת. זאת, כדי להבטיח עמידות לשנים רבות בתנאי האקלים הישראלי. את המבנה ניתן למקם על הגג, בחצר, במרפסת ועוד. "יש לנו אפילו לקוחות שרצו את המחסן בתוך הבית", מספרים כאן, ומסבירים שהמחסנים הללו ניתנים להרכבה עצמית. "למתקין מנוסה לוקח בערך שעתיים, ולמי שרוצה לבנות בעצמו אנחנו מספקים סרטון הדרכה מפורט".


במקום מציעים מחסנים בתשע מידות סטנדרטיות, מגודל של 1/1 ועד 3/5 מטר. עם זאת, ניתן לבקש התאמות אישיות,

באמצעות חיתוכים שנעשים במפעל למידות הרצויות. זוהי כמובן גמישות שלא ניתן למצוא במקומות רבים אחרים.

כסטנדרט, המחסן מגיע עם רצפה מפלסטיק קשיח. לכן אפשר להניח עליה פריטים כבדים מצד אחד, ומצד שני, היא מספקת בידוד מהקרקע, ללא סכנת הרטבה. המחסן מסופק עם חלונות סקיילייט היקפיים שמטרתם להעניק תאורה טבעית במהלך היום. בנוסף, דלת המחסן עשויה ממתכת עם מנעול צילינדר איכותי ונעילה כפולה, מה שמאפשר הגנה מיטבית בפני גניבות.


מומחי מודובקס מספקים כמה טיפים בעת רכישת מחסן. בראש ובראשונה, יש לבדוק מהו השטח שעומד לרשותכם, לבדוק האם הרצפה מספיק ישרה ומפולסת בכדי להעמיד עליה מחסן – אם לא, יש לחשוב על פתרונות כמו בטון ריצוף או במה מפאנל או מעץ. יש לבחון עד כמה מקום אנו באמת צריכים, לחשוב על הדברים שאנו רוצים לרכוש ולאחסן, ועל מקום לחפצים שאנו משתמשים בהם בתדירות גבוהה. את המוצרים הישנים שאינם שימושיים אולי כדאי לזרוק. "על המחסן להיות נעים, ועם גישה לכל מקום. מחסן מאורגן ומסודר מאפשר לנו לדעת, בכל רגע נתון, אילו מוצרים ופריטים נמצאים בו".

"אם רוצים חשמל בתוך המחסן, מומלץ לדאוג להכנות עוד לפני הרכבת המחסן. המחסן שלנו יחסית גבוה, ואפשר למקסם את הפוטנציאל שלו. הקירות שלנו מבודדים כך שאפשר לאחסן בפנים מכונות מרעישות כמו משאבות של בריכה או שאפשר ממש להפוך את המחסן לבית מלאכה". בחברה מספרים על שימושים מקוריים ופרקטיים להפליא למחסנים הללו. "עד עכשיו ראינו שאנשים משתמשים במחסן שלנו כמספרה, מכון קוסמטיקה, מתפרה, סטודיו לעיצוב, משרד ואפילו חדר נוסף לאורחים. לכן, חוץ ממחסן, מקבלים פתרון לבניה קלה במחיר נגיש ביותר. הדגם הכי קטן שלנו, שמידותיו 1/1 ,משמש בעיקר לאחסון מכונת כביסה ומייבש למחוץ לבית". באתר החברה (www.modubox.com) ניתן למצוא מידע נוסף.

170 צפיות0 תגובות

コメント


bottom of page